TE Connectivity CRGP2512F33R
Res Thick Film 2512 33 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
TME
element14 APAC
Upverter
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
TraceParts
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2019-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRGP2512F33R fournies par ses distributeurs.
2W Thick Film Resistors 500V ±200ppm/℃ ±1% 33Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 33ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Pulse Withstand Thick Film 2512 33 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD CRGP 2512 33R 1%
CRGP 2512 33R 1% Resistance Value: 33 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 33 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGP2512F33R | Internal Number: 2176331-7 | TE Connectivity | NEOHM