TE Connectivity CRGCQ2512F22R
Res Thick Film 2512 22 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRGCQ2512F22R fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 22R 1%
CRGCQ 2512 22R 1% Resistance Value: 22 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 22 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F22R | Internal Number: 2176349-5 | TE Connectivity | NEOHM