TE Connectivity CRG0402F510K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 510000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.56%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-07510KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 510kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07470KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 470kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC Series 0402 0.063 W 487 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 487kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 470K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity6-1676480-5
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 470000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CRG0402F510K fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 510K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Thick Film Resistors-Smd Crg0402 1% 510K |Neohm Te Connectivity CRG0402F510K
Thick Film Resistor CRG 0402 1% 510K
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,510K 1% 0.063W
Special Order: CRG0402 1% 510K Resistance Value: 510K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 510K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F510K | Internal Number: 7-1676480-0 | TE Connectivity | NEOHM