TE Connectivity CPF-A-0805B1K2E1
Res Thin Film 0805 1.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
PanasonicERA6AEB122V
Res Thin Film 0805 1.2K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD071K2L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.2kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB132V
Res Thin Film 0805 1.3K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB1211V
Res Thin Film 0805 1.21K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD071K24L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1240ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0805B1K2E1 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1200ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Precision Thin Film 0805 1.2k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 1K2, 0805; Res; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 1K2, 0805; Resistance:1.2kohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ran
Special Order: CPF A 0805 1K2 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 1.2K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 1.2K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B1K2E1 | Internal Number: 3-2176217-4 | TE Connectivity | NEOHM