TE Connectivity CPF-A-0805B12RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
element14 APAC
JRH Electronics
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT0805BRD0712RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 12ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0713RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 13ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP1-1614884-9
RES SMD 12 OHM 0.1% 1/10W 0805 / 12 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 11ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B12R7E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12.7ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP3-1614890-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 11.5ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0805B12RE1 fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0805 12 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Resistor, THIN FILM, AEC-Q200, 12R, 0805; Res; Resistance:12ohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case
Special Order: CPF A 0805 12R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 12 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 12 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B12RE1 | Internal Number: 2176217-2 | TE Connectivity | NEOHM