TE Connectivity CPF-A-0603B56KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 56000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Res Thin Film 0603 56K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity9-1676481-2
Res Thin Film 0603 56K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / HolsworthyRP73PPF1J51K1BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.065W, 51100ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603B54K9E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 54900ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 56.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0603 51.1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0603B56KE1 fournies par ses distributeurs.
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 56K, 0603; Res; Resistance:56kohm; Voltage Rating:50V; Resistor Case Style:0603 1608
RES SMD 56K OHM 0.1% 1/16W 0603
Special Order: CPF A 0603 56K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 56K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 56K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B56KE1 | Internal Number: 5-2176216-6 | TE Connectivity | NEOHM