TE Connectivity CPF-A-0603B39RE1
Res Thin Film 0603 39 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityCPF0603B39RE1
Res Thin Film 0603 39 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B36RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 36ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603B42R2E1
Res Thin Film 0603 42.2 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CPF-A-0603B39RE1 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 39ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 39R, 0603; Res; Resistance:39ohm; Voltage Rating:50V; Resistor Case Style:0603 1608
Special Order: CPF A 0603 39R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 39 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 39 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B39RE1 | Internal Number: 2176216-9 | TE Connectivity | NEOHM