TE Connectivity CLWG-600-NC4
Potentiometer Position Sensor Linear 24-Inch Stroke 25V to 30V Analog Thread Mount
Obsolete
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity CLWG-600-NC4 fournies par ses distributeurs.
Absolute Linear Position Sensor, Twin Bearing Actuation Rod, 600mm Range
Potentiometer, 5000ohm, 25V, 20% +/-Tol