TE Connectivity AVP19MS04FE0DT5A04
Pushbutton Switch, SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Farnell
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity AVP19MS04FE0DT5A04 fournies par ses distributeurs.
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring Flat Button 19mm 1A 24V Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST-NO; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVP Series; Switch
AVP19M FLAT S04 RGB R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVP19MS04FE0DT5A04 | Internal Number: 2342839-3 | TE Connectivity | ALCOSWITCH