TE Connectivity AVP19MS04CE0DT5A04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring Concave Button 19mm 1A 24V Panel Mount
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2021-06-17
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity AVP19MS04CE0DT5A04 fournies par ses distributeurs.
AVP19M CONC. S04 RGB R 500MM/1X6
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Anti-Vandal Illuminated and Non-Illuminated Piezo Switch
Piezo Anti-Vandal Illuminated AVP Silver Panel Mount Front Pushbutton Switch 1A AC/DC 24V -20C~65C
SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST-NO; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVP Series; Switch
TE Connectivity 2342840-3 压电开关
RS APAC
AVP19M CONC. S04 RGB R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVP19MS04CE0DT5A04 | Internal Number: 2342840-3 | TE Connectivity | ALCOSWITCH