TE Connectivity AV1911RB12T5Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON OFF 3A 250 VAC Wire Leaded Panel Mount
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2017-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity AV1911RB12T5Q04 fournies par ses distributeurs.
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 3A, 250VAC; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AV19 Series; Switch Operation:Off-On;
AV19 SPL 3A FIXED RING R&B 12V FL Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV1911RB12T5Q04 | Internal Number: 3-2317404-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH