TE Connectivity ANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet13 pagesIl y a 2 ans
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.96%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2011-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
TE ConnectivityANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
TE ConnectivityANT-916-JJB-ST
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-868-JJB-ST fournies par ses distributeurs.
RF Antenna, 855 to 880MHz, LoRaWAN / LPWA / WiFi, 8.9dBi, 50 ohm, 2 VSWR
868MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Antenna Mini Straight 868MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-868-JJB-ST | Internal Number: ANT-868-JJB-ST | TE Connectivity |