TE Connectivity ANT-868-HESM
Antennas 868MHz HE SeriesEmbedded Helical 1/4Wave Monopole Antenna Surface-Mount
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Technical Drawing1 pageIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
IHS
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
+53.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2020-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-868-HESM fournies par ses distributeurs.
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT
ANT-868-HESM, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
General ISM 862MHz 876MHz 8.9mm
868MHZ HELICAL ANT SURFACE MNT
Antenna 1/4 Wave Coil 868MHz SMT Antenna Type: Helical Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Helical Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-HESM | Internal Number: ANT-868-HESM | TE Connectivity |