TE Connectivity ANT-868-CW-RAH
868MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+52.43%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2023-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE Connectivity / AMPANT-868-WRT-RPS
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-868-CW-RAH fournies par ses distributeurs.
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz RPS
Rf Ant 868Mhz Whip Ra Rp-Sma Mal |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-RAH
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
ANTENNA 868MHZ RA 1/4WAVE RPSMA
ANTENNA WITHCENTER FREQ. 868MHZ
1.9 868MHz 100MHz 47mm*16.1mm*47mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 868MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-RAH | Internal Number: ANT-868-CW-RAH | TE Connectivity |