TE Connectivity ANT-868-CW-HW
External Antenna, Whip - Duck, Single Band, 855MHz to 880MHz, Linear, RP SMA Connector
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet13 pagesIl y a 2 ans
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+61.12%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
868MHz Whip, Right Angle RF Antenna 853MHz ~ 883MHz SMA Male Connector Mount
TE Connectivity / AMPANT-868-WRT-RPS
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-868-WRT-SMA
868MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-868-CW-HW fournies par ses distributeurs.
868MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Rf Ant 868Mhz Whip Str Rp-Sma Ml Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-CW-HW
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz RPS
Antenna Dipole 0dBi Gain 880MHz
RF ANTENNA, 855 TO 880MHZ, 0DBI;
ANT-868-CW-HW, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
1.9 868MHz 25MHz 135.5mm*135.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/2 Wave Whip 868MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-CW-HW | Internal Number: ANT-868-CW-HW | TE Connectivity |