TE Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
ANT-490-CW-QW-SMA, 490 MHz, straight whip RF antenna LoRaWAN, 216 mm cable, SMA Plug (male)
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.46%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2019-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA fournies par ses distributeurs.
Rf Ant 490Mhz Whip Str Sma Plug |Linx Te Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA
General ISM 470MHz 510MHz SMA(DO-214AC) 157.7mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
490 MHz Straight Monopole Whip
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-490-CW-QW-SMA | Internal Number: ANT-490-CW-QW-SMA | TE Connectivity |