TE Connectivity ANT-418-CW-RH-SMA
418MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Master Electronics
Factory Futures
Tendance sur 3 mois:
+15.99%
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-SMA-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-418-CW-RH-SMA fournies par ses distributeurs.
1 Band 418 MHz SMA Straight 1/4 Wave Whip Antenna
Antenna 1/4 Wave Short 418MHz SMA
Mobile Station Antenna, 410MHz Min, 470MHz Max
Antenna Helical -6.7dBi Gain 423MHz
General ISM 413MHz 423MHz 51mm*8.5mm*51mm
ANT-418-CW-RH-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
RF ANT 418MHZ WHIP STR SMA MALE
Antenna 1/4 Wave Short 418MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Cat-M/NB-IoT Cellular Communication Protocol: Cellular Cat-M/NB-IoT Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Cat-M/NB-IoT Cellular | Antenna | Part Number: ANT-418-CW-RH-SMA | Internal Number: ANT-418-CW-RH-SMA | TE Connectivity |