TE Connectivity ANT-418-CW-RH
418MHz RH Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+49.00%
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-SMA-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-418-CW-RH fournies par ses distributeurs.
Antenna 1/4 Wave Short 418MHz RPS
Rf Ant 418Mhz Whip Str Rp-Sma Ml |Linx Te Connectivity ANT-418-CW-RH
Mobile Station Antenna, 410MHz Min, 470MHz Max
Antenna Helical -6.7dBi Gain 423MHz
1.9 418MHz 10MHz 51mm*8.5mm*51mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave Short 418MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Cellular Cat-M/NB-IoT Communication Protocol: Cat-M/NB-IoT Cellular Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Cellular Cat-M/NB-IoT | Antenna | Part Number: ANT-418-CW-RH | Internal Number: ANT-418-CW-RH | TE Connectivity |