TE Connectivity ANT-418-CW-HW
418MHz HW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet13 pagesIl y a 2 ans
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+52.27%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityANT-418-WRT-RPS
418MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-418-MHW-RPS-S
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-418-MHW-SMA-L
418MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-418-CW-HW fournies par ses distributeurs.
Rf Ant 418Mhz Whip Str Rp-Sma Ml |Linx Te Connectivity ANT-418-CW-HW
Antenna 1/4 Wave Whip 418MHz RPS
ANTENNA WITHCENTER FREQ. 315MHZ
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
2 418MHz 30MHz 120mm*10.7mm*120mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave Whip 418MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Cat-M/NB-IoT Cellular Communication Protocol: Cellular Cat-M/NB-IoT Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Cat-M/NB-IoT Cellular | Antenna | Part Number: ANT-418-CW-HW | Internal Number: ANT-418-CW-HW | TE Connectivity |