TE Connectivity ANT-315-CW-RCS
315MHz RCS Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet13 pagesIl y a 2 ans
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Sager Electronics
Master Electronics
Factory Futures
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+68.12%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-315-CW-RCS fournies par ses distributeurs.
1 Band 315 MHz RP-SMA Right Angle 1/4 Wave Whip Antenna
Antenna 1/4 Wave R-Angle 315MHz RPS
Rf Ant 315Mhz Whip Ra Rp-Sma Mal |Linx Te Connectivity ANT-315-CW-RCS
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 315MHZ
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 315MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN Communication Protocol: LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-315-CW-RCS | Internal Number: ANT-315-CW-RCS | TE Connectivity |