TE Connectivity ANT-315-CW-HW
315MHz HW Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet13 pagesIl y a 2 ans
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2023-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-315-CW-HW fournies par ses distributeurs.
Antenna 1/2 Wave Whip 315MHz RPS
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
ANTENNA WITHCENTER FREQ. 315MHZ
ANT-315-CW-HW, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
EMBEDDED CELLULAR MODULE DEVELOPMENT KIT
2 315MHz 21MHz 120mm*10.7mm*120mm
RF ANT 315MHZ WHIP STR RP-SMA ML