TE Connectivity 50KEPS10BFPWHM
Kep 50A 1S High Plus Sp Wye 520 VAC | Te Connectivity 50KEPS10BFPWHM
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Electro Sonic
TE Connectivity
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 50KEPS10BFPWHM fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For Din 35 Rail Installation
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, WYE (4 wire + ground), Operating Voltage 520 VAC, DIN Rail