TE Connectivity 36501J4N7JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 4.7nH 5% 250MHz 20Q-Factor 700mA 0603 T/R
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.06%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 20Q-FactorCeramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.7A 0.091Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 15Q-Factor Ceramic 0.64A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765051A
250MHz 5.8GHz 800mA 23@250MHz 5.1nH 83m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Wurth Elektronik744765047A
250MHz 4.775GHz 640mA 15@250MHz 4.7nH 130m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Ind Chip Wirewound 4.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 800mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 36501J4N7JTDG fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 4700 PH, TOL 5%, CUR-RTG 0.7 A, SMT, 0603
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 5%, 1 Element, SMD, 0603
INDUCTOR, 4N7, 5%, 0603 CASE; Inductance:4.7nH; Product Range:3650 Series; DC Current Rating:700mA; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:0.12ohm; Inductance
3650 0603 4.7nH 5% 2K RL Inductance: .0047 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 700 mA DC Resistance: .12 Ω Package Size Code: 0603 0.0047 µH High Frequency 700 mA .12 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501J4N7JTDG | Internal Number: 6-1624112-6 | TE Connectivity | Sigma