TE Connectivity 36501E3N3JTDG
Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 19Q-Factor 840mA 0402 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+29.55%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 20Q-FactorCeramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0036uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765033A
250MHz 6GHz 840mA 20@250MHz 3.3nH 66m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Wurth Elektronik744765036A
250MHz 6GHz 840mA 20@250MHz 3.6nH 66m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Inductor RF Chip Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 850mA 59mOhm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 36501E3N3JTDG fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
INDUCTOR, HIGH FREQUENCY, IND 3300 PH, TOL 5%, CUR-RTG 0.84 A, SMT, 0402
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 5%, 1 Element, SMD, 0402
INDUCTOR, 3N3, 5%, 0402 CASE; Inductance: 3.3nH; Product Range: 3650 Series; DC Current Rating: 840mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.066ohm; Inductance
3650 0402 3.3nH 5% 2K RL Inductance: .0033 µH Inductor Type: High Frequency Current Rating (Max): 840 mA DC Resistance: .066 Ω Package Size Code: 0402 0.0033 µH High Frequency 840 mA .066 Ω | High Frequency & Rf Inductor | Part Number: 36501E3N3JTDG | Internal Number: 1-1624112-8 | TE Connectivity | Sigma