TE Connectivity 3613C221K
Ind Chip Molded/Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 100mA 1812 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity 3613C221K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 19 ans
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 24 ans
Sager Electronics
Master Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.22%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
Inductor RF Molded Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor 0.1A 10Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.1A 10Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Wurth Elektronik744032221
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 80mA 10.92Ohm DCR 1210 Blister T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 120mA 9Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENCBC2518T221K
Inductor Power Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.11A 10.92Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 3613C221K fournies par ses distributeurs.
WIREWOUND SMD INDUCTOR W/ FERRITECORE,220 UH +/-10%WIREWOUND 100MA IDC
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
3613C Sigma Inductors 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 220muH
3613C 220UH 10% Inductance: 220 µH Current Rating (Max): 100 mA DC Resistance: 10 Ω Inductor Quality Factor: 40 Passive Component Tolerance: 10 % Molded Smd Inductor | 220 µH 100 mA 10 Ω 40 | Part Number: 3613C221K | Internal Number: 1624094-9 | TE Connectivity | Sigma
INDUCTOR, 1812 CASE, 220UH; Inductance:220µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:10ohm; DC Current Rating:100mA; Q Factor:40; Self Resonant Frequency:165MHz; Q Test Frequency:796kHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1812; No. of Pins:2; Core Material:Ferrite; DC Current Max:100mA; External Depth:3.2mm; External Length / Height:3.2mm; External Width:4.5mm; Inductance Measurement Frequency:0.796MHz; Inductor Type:Inductor; Package / Case:1812; Q @ Vr F:40; Q Factor @ Frequency:40 @ 796kHz; Resistance:10ohm; Resonant Frequency:4MHz; Termination Type:SMD; Tolerance +:10%; Tolerance -:10%