TE Connectivity 3203X502P
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 25% 1/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn 1.9mm (3.4 X 3.5 X 2mm) J-Hook SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity 3203X502P.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 1 an
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.39%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-11-18
LTD Date2024-01-18
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
SMD 3mm Cermet Trimmer - Leadfree 3MM 5KOHMS 25% 0.1WATT OPEN FRM
Trimmer, Cermet, 0.15W, 5000ohm, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s), 1109
TE Connectivity1-1623920-3
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (4 X 4.8 X 2.6mm) Foot Print SMD T/R
TT Electronics23AR5KLFTR
Cermet trimmer potentiometer, 5 kΩ, 0.25 W, SMD, on top, 23AR5KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.125W, 5000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Resistor Trimmer 5k Ohm 20% 1/4 Watt 1 Turn 2.45mm J-Hook Surface Mount Embossed Tape and Reel
Resistor Trimmer 5k Ohm 20% 1/8 Watt 1 Turn 1.93mm Surface Mount Embossed Tape and Reel
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s), 1818
TT Electronics22AR5KLFTR
TT Electronics44WR5KLFTB
Trimmer, Cermet, 0.25W, 5000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 9 Turn(s), 2019
TT Electronics44WR5KLFT7
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 3203X502P fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
SMD CERMET TRIMMER RESTR W/ TAB TERM,5KOHM +/-20%.05W +/-100PPM/C TOPADJUST
Trimmer, Cermet, 0.05W, 5000ohm, 0.25% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Trimmer, Smd, 5K; Track Resistance:5Kohm; No. Of Turns:1Turns; Potentiometer Mounting:Surface Mount Device; Product Range:3203X Series; Power Rating:50Mw; Resistance Tolerance:± 25%; Temperature Coefficient:± 250Ppm/°C; Automotive Rohs Compliant: Yes |Citec Te Connectivity 3203X502P