TE Connectivity 30KEVD10ABSWVM
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 440VAC Terminal Block DIN Rail
Datasheet3 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-05-07
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 30KEVD10ABSWVM fournies par ses distributeurs.
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
3-Phase Filters, 30A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, WYE (4 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail