TE Connectivity 110FCD10B
Power Line Filter 50Hz/60Hz 110A 480VAC Terminal Block Flange Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity 110FCD10B.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
JRH Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2011-05-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
LTB Date2025-01-31
LTD Date2025-08-30
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 110FCD10B fournies par ses distributeurs.
RFI Corcom FCD, 277 (PH ¡ú G) V , 277 (PH ¡ú N) V , 480 (PH ¡ú PH) V
Power Line Filters 110Fcd10B =F7763 |Amp Te Connectivity 6609070-8
Three Phase EMI Filter, 277V, 50/60HzHz
LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
110FCD10B =F7763 Current Rating: 110 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC Corcom 3-Phase Filters & Fcd Series | 110 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 6609070-8 | Internal Number: 6609070-8 | Alias Number: 110FCD10B | TE Connectivity