TE Connectivity / Raychem 55PC0211-16-9
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 16AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.42%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2004-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / Raychem55PC6121-20-900
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 20AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem55PC0811-18-9
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 18AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Raychem 55PC0211-16-9 fournies par ses distributeurs.
High Performance Cable 16AWG 1.85mm Tin Coated Copper White 600VAC
55Pc0211-16-9/ Pkg |Raychem Te Connectivity 55PC0211-16-9
Hook-up Wire 16AWG CL GP INSL600V PRICE PER FT
55PC0211-16-9 277603-000 / 6-1192055-1
HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Special Order: 55PC0211-16-9 Cable Type: Spec 55 Operating Voltage: 600 V Wire & Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked ETFE Polymer Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 16 AWG Spec 55 600 V Modified Radiation Cross-linked ETFE Polymer Tin-Coated Copper | Hookup Wire: Tin Coated Copper Wire & 16 Awg | Part Number: 55PC0211-16-9 | Internal Number: 277603-000 | Alias Number: 6-1192055-1 | Special Order: 55PC0211-16-9 Cable Type: Spec 55 Operating Voltage: 600 V Wire & Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked ETFE Polymer Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 16 AWG Spec 55 600 V Modified Radiation Cross-linked ETFE Polymer Tin-Coated Copper | Hookup Wire: Tin Coated Copper Wire & 16 Awg | Part# 55PC0211-16-9 | RAYCHEM