TE Connectivity / P&B PRD-3DG0-24
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO-DM(63.3x63.75x57.9)mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Datasheet4 pagesIl y a 15 ans
TE Connectivity
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-25
Pièces détachées
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO-DM(63.5x63.5x55.8)mm
Power Relay 24VDC 25(NO)/8(NC)A 3PST-NO/SPST-NC(53.5x34.5x64)mm Bracket
Electromechanical Relay 24VDC 303Ohm 30A SPST-NO (68.5x33.5x47)mm Bracket General Purpose Relay
TE ConnectivityPRD-3DY0-24
Power Relay 24VDC 25A SPST-NO-DM(63.3x63.75x57.9)mm Screw Mount
PanasonicALFG2PF24
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.059A (Coil), 24VDC (Coil), 1400mW (Coil), DC Input, AC Output
PanasonicALFG2PF241
Power Relay 24VDC 33A SPST-NO(30.1x15.7x23.3)mm THT
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / P&B PRD-3DG0-24 fournies par ses distributeurs.
Electromechanical Relay SPST-NO-DM 30A 24VDC 288Ohm
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.083A (Coil), 24VDC (Coil), 2000mW (Coil), 30A (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount
Relay, Spst-No, 277Vac, 30A; Contact Configuration:Spst-No; Coil Voltage:24Vdc; Contact Current:30A; Product Range:Prd Series; Relay Mounting:Panel Mount; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage Vac:277V; Relay Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity PRD-3DG0-24