TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E715RBTDF
Res Thin Film 0402 715 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Newark
TE Connectivity
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E715RBTDF fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 715ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 715 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Surface Mount Resistors, Precision Resistor, 2 Termination, 0402, Taped & Reeled, .1 %, Thin Film, Resistance Class Up to 1kΩ, 715 Ω, .1 W, ±25 ppm/°C
RES, 715R, 0.1%, 0.1W, 0402, THIN FILM; Resistor Case Style: 0402 ^1005 Metric]; Resistance: 715ohm; Product Range: RP73P Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Type: Thin Film; Power Rating: 100mW; Re
Special Order: RP 1E 0.1W 715R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 715 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Number of Terminations: 2 Surface Mount Resistor | 715 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E715RBTDF | Internal Number: 8-2176310-0 | TE Connectivity