TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S07
DRC RoHS Compliant 2012 Cap (Cover) Dust IP68 Plug Connector Housing UL94V-0 125C 68.58mm
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+72.05%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-38S01-P017
Combination Line Connector, 38 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
TE ConnectivityDRC26-40SA
DEUTSCH DRC Series 40 Position 4 Row 4.42 mm Pitch Black Housings Plug Connector
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 1 Port, Black, Peg, Lead-Free
Rectangular Power Connector, 36 Contact(S), Male Or Female, Receptacle
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 36 loaded, 1 Port, Brown, Peg, Lead-Free
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S07 fournies par ses distributeurs.
Combination Line Connector, 50 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
DEUTSCH DRC Black 50 Way Plug Connector, 07 Key
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG 50P ASM DEUTSCH DRC SERIES
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
PLG, 50P, BLK, N, 07 Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 50 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity