TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S05
TE Connectivity DRC26-50S05 50P Plug 50Pos Male Unshrouded Automotive Connector
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet256 pagesIl y a 8 ans
Datasheet256 pagesIl y a 8 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 13 ans
Burklin Elektronik
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-38S01-P017
Combination Line Connector, 38 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
TE ConnectivityDRC26-40SA
DEUTSCH DRC Series 40 Position 4 Row 4.42 mm Pitch Black Housings Plug Connector
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 1 Port, Black, Peg, Lead-Free
Rectangular Power Connector, 36 Contact(S), Male Or Female, Receptacle
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 36 loaded, 1 Port, Brown, Peg, Lead-Free
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S05 fournies par ses distributeurs.
Combination Line Connector, 50 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
Connector, 50 pole, straight, 5 rows, black, DRC26-50S05
Conn Rectangular Housing Plug 50 POS Cable Mount ST Box
DEUTSCH DRC Black 50 Way Plug Connector, 05 Key
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG 50P ASM DEUTSCH DRC SERIES
AUTOMOTIVE CONNECTOR HOUSINGS;
PLG, 50P, BLK, N, 05 Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 50 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity