TE Connectivity / Corcom 50KEMS10BFPDHM
Kem 50A 1S High Per Sp Delta 520 VAC | Te Connectivity 50KEMS10BFPDHM
NRND
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Corcom 50KEMS10BFPDHM fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For Din 35 Rail Installation
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 520 VAC, DIN Rail