TE Connectivity / Corcom 25KEBS6AFPD
Power Line Filter, 25A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Keb Series | TE Connectivity 25KEBS6AFPD
NRND
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
TE Connectivity
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Corcom 25KEBS6AFPD fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 25A 440V Threaded Bolt Flange Mount
Power Line Filters KEB 25A 1S NUT DELTA 440VAC
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 25KEBS6AFPD EMI 滤波器
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 25KEBS6AFPD
KEB 25A 1S NUT DELTA 440VAC 3-Phase Filter Current Rating: 25 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 440 VAC 3-Phase Filter | 25 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 25KEBS6AFPD | Internal Number: 1-1609965-6 | TE Connectivity