TE Connectivity / Corcom 100KEVD10BFPW
Power Line Filter, 100A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev Series | TE Connectivity 100KEVD10BFPW
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-30.00%
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Corcom 100KEVD10BFPW fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Power Line Filters KEV 100A 2S SP WYE 520 VAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEVD10BFPW EMI 滤波器
RS APAC
KEV 100A 2S SP WYE 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 100KEVD10BFPW | Internal Number: 4-1609998-6 | TE Connectivity