TE Connectivity / Corcom 100KEMS10ABSD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / Corcom 100KEMS10ABSD fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Power Line Filter, Terminal Block, 100A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Kem-BS Series | TE Connectivity 100KEMS10ABSD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEMS10ABSD EMI 滤波器
RS APAC
KEM 100A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440VAC
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kem-Bs Seriesrohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEMS10ABSD
KEM 100A 1S HIGH PER SP BS DELTA 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 100KEMS10ABSD | Internal Number: 3-1609967-5 | TE Connectivity