TE Connectivity / CGS TLM2AER012JTD
Resistor Chip Current Sense Metal Foil 0805 0.012 Ohm 5% 1/4W ±100ppm/°C Paper T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
TE Connectivity
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Pièces détachées
PanasonicERJ-6CWJR012V
Res Thick Film 0805 0.012 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6CWJR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6CWJR013V
Res Thick Film 0805 0.013 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.125W, 0.012ohm, 0.0387V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.33W(1/3W) 50ppm/C to 450ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±1500ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity / CGS TLM2AER012JTD fournies par ses distributeurs.
Current Sense Res.-Smd Tlm 0805 0.25W R012 5% |Amp Te Connectivity 2176155-2
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.25W, 0.012ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Chip Resistor 5% 100ppm/C 12mOhm 250mW
CURRENT SENSE RES, 0R012, 5%, 250 MW; Resistance: 0.012ohm; Product Range: TLM Series; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor E; Available until stocks are exhausted