TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA
Antenna Short Straight 450-470MHz SMA
IHS
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
-54.67%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2020-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA fournies par ses distributeurs.
450MHz Monopole Whip Antenna,SMA plug
Cellular 450MHz 470MHz SMA(DO-214AC) 51.8mm