TDK YFF21PC1A105MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.7MHz to 1000MHz), LxWxT: 2x1.25x0.85mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK YFF21PC1A105MT000N.
TME
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
ODG (Origin Data Global)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-53.98%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions de TDK YFF21PC1A105MT000N fournies par ses distributeurs.
1uF Feed Through Capacitor 20% 10V 4 A 12mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Capacitor Networks; YFF21PC1A105MT000N; TDK; 10 V; 2 mm; 850 µm; 10 V
Cap Feed Through 1uF 10VDC 20% Flat 0805 85C
1uF 卤20% 12m惟 SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 10V, 4A, 4 Pin(s)
1¦ÌF ¡À20% 1 10V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
FEEDTHROUGH Capacitor, 1UF, 10V, 0805;
Filter, Feed Through, 1Uf, 4A, 0805; Capacitance:1Μf; Voltage Rating:10V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:4A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-P Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF21PC1A105MT000N.