TDK YFF18PC0J224MT0H0N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (3MHz to 1000MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.6mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK YFF18PC0J224MT0H0N.
TME
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
ODG (Origin Data Global)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.80%
Introduction Date2015-07-31
Descriptions
Descriptions de TDK YFF18PC0J224MT0H0N fournies par ses distributeurs.
Cap Feed Through 0.22uF 6.3V 20% SMD 0603 Paper T/R
CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0603 / 0.22 µF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 30mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
220nF 卤20% 30m惟 SMD-4P,0.8x1.6mm Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 6.3V, 4A, 3 Pin(s)
FILTER, FEED THROUGH, 0.22UF, 4A, 0603
TDK 220nF, YFF-P, 6.3V , +125¡ãC
Filter, Feed Through, 0.22Uf, 4A, 0603; Capacitance:0.22Μf; Voltage Rating:6.3V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:4A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-P Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF18PC0J224MT0H0N