TDK YFF15SC1E471MT000N
Mlcc, 0402, (X7S), 25V, 470Pf, 0.3Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF15SC1E471MT000N
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK YFF15SC1E471MT000N.
TDK
Datasheet10 pagesIl y a 7 ans
IHS
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.54%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions de TDK YFF15SC1E471MT000N fournies par ses distributeurs.
3-terminal Filters, Insertion Loss=30dB (600MHz to 4000MHz), LxWxT: 1x0.55x0.3mm
0402(1005METRIC),4PCPAD Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Filter 25V 470pF 20% 3-Terminal T/R
470pF 25V ¡À20% 1A 25V 0402 1mm*550¦Ìm*300¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 25V, 1A, 4 Pin(s)
FILTER, FEED THROUGH, 470PF, 1A, 0402; Capacitance: 470pF; Voltage Rating: 25V; Filter Type: Feed Through; Current Rating: 1A; Filter Terminals: SMD; Inductance Min: -; Leakage Current Max: -; Product Range: YFF-SC Series; SVHC: