TDK VLS3015ET-4R7M-CA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.35A 0.136Ohm DCR 1212 Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLS3015ET-4R7M-CA.
IHS
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.43%
Introduction Date2013-11-01
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 0.136Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 0.126Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.4A 0.24Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal Alloy 1.1A 0.27Ohm DCR 1008 Standard
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.09A 0.25Ohm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLS3015ET-4R7M-CA fournies par ses distributeurs.
4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 136 mOhm Max Nonstandard
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 1A, 4.7 H, 136M/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-4R7M-CA
Fixed Inductors 4.7uH 136mohms 1.35A PWR Wound Automotive
FIXED IND 4.7UH 1.35A 136MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=4.7μH, L x W x T :
1MHz 1A 1.35A 4.7¦ÌH 136m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.5mm