TDK VLS3015ET-470M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 410mA T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLS3015ET-470M-CA.
IHS
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2013-11-01
Pièces détachées
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 440mA Blister Plastic T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.46A 1.368Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.44A 1.5Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz Ferrite 0.52A 0.8616Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz 39Q-Factor Ferrite 0.4A 1.406Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz 0.48A 1.512Ohm DCR 1212 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLS3015ET-470M-CA fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1212
3Mm X 3Mm, -40 To +105 Degc, 0.32A, 47 H, 1.5/Tape And Reel |Tdk VLS3015ET-470M-CA
INDUCTOR FIXED 47UH 410MA 1.5 OHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=47μH, L x W x T :