TDK VLF504012MT-220M
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.84A 0.58Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF504012MT-220M.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 6 ans
IHS
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.95A 0.468Ohm DCR 1515 Automotive T/R
TAIYO YUDENLK1608220M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz 26Q-Factor Ferrite 0.6A 0.622Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.75A 0.576Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 950mA 468mOhm DCR 1515 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 620mA T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF504012MT-220M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 22UH 840MA 580 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
INDUCTOR, 22UH, 0.84A, 20%, SHIELDED; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 840mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 890mA; Product Range: VLF-M-CA Series; Power Inductor Case: 5mm x 4mm x 1.2mm; DC R