TDK VLF252015MT-4R7M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.45A T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF252015MT-4R7M-CA.
Introduction Date2013-11-01
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.83A 120mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.77A 0.12Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.85A T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.096Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.09Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF252015MT-4R7M-CA fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 4.7UH 1.45A 120MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=4.7μH, L x W x T :