TDK VLF10045T-4R7N6R1
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 0.015Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF10045T-4R7N6R1.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 23 ans
Newark
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 6.8A 0.0155Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.7A 0.0135Ohm DCR 3939 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH/18.8uH 30% 100KHz Ferrite 7.18A/3.59A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A 0.018Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 7.7A 11.6mOhm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF10045T-4R7N6R1 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
Power Inductor (SMD), 4.7 uH, ± 30%, 6.1 A, Shielded, 6.3 A, 10mm x 9.7mm x 4.5mm
INDUCTOR, 4.7UH, 6.1A, POWER LINE; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 6.1A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 6.3A; Product Range: VLF Series; Power Inductor Case: 10mm x 9.7mm x 4.5mm; DC Resista