TDK VLF10040T-221MR81
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 900mA 537mOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF10040T-221MR81.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 23 ans
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 1A 0.46Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 29Q-Factor Ferrite 1A 0.51Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.499Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.85A 0.564Ohm DCR 4141 Automotive T/R
FIXED IND 220UH 880MA 520 MOHM / Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.7A 0.52Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik7447714221
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Manganese-zinc-Core, SMD, 3939
Descriptions
Descriptions de TDK VLF10040T-221MR81 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
VLF Series 220 uH ±20 % 810 mA 537 Ohm SMT Shielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, POWER LINE, 220UH, 0.81A; Inductance:220µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.537ohm; DC Current Rating:810mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Tolerance +:20%
INDUCTOR, 220UH, 0.81A, POWER LINE; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 900mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 810mA; Product Range: -; Power Inductor Case: 10mm x 9.7mm x 4mm; DC Resistance Max: