TDK VLF10040T-100M3R8
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.8A 0.033Ohm DCR T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLF10040T-100M3R8.
element14 APAC
Datasheet1 pageIl y a 23 ans
Datasheet37 pagesIl y a 13 ans
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 56Q-Factor Ferrite 4A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A 0.032Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR10050T100M
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 4.1A 0.0325Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 4.4A 0.0304Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0396Ohm DCR 3131 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK VLF10040T-100M3R8 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3938
INDUCTOR, 10UH, 3.8A, ±20%; Inductance:10µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:33mohm; DC Current Rating:3.8A; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2
INDUCTOR, 10UH, 3.8A, POWER LINE; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 3.8A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.8A; Product Range: VLF Series; Power Inductor Case: 10mm x 9.7mm x 4mm; DC Resistance