TDK VLCF5024T-101MR28-2
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.72A 0.838Ohm DCR 2020 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK VLCF5024T-101MR28-2.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.33%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 1Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.77A 0.67Ohm DCR 2020 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 290mA T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 300mA 4026 T/R
TAIYO YUDENNRS6012T101MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.32A 2.004Ohm DCR 2424 T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
Descriptions
Descriptions de TDK VLCF5024T-101MR28-2 fournies par ses distributeurs.
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 280mA Blister T/R
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
FIXED IND 100UH 280MA 838MOHM SM / 100 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 280 mA 838mOhm Max Nonstandard
POWER INDUCTOR, 100UH, SHIELDED, 0.28A ROHS COMPLIANT: YES
FIXED IND 100UH 280MA 838MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=100μH, L x W x T :
FIXED IND 100UH 280MA 838 MOHM
100KHz 280mA 280mA 100¦ÌH 838m¦¸ ¡À20% 2020 , 5mm*5mm*2.4mm
280mA 100uH 卤20% 280mA SMD,5x5mm Power Inductors ROHS
VLCF Nonstandard 0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm 100muH